Coduri postale
spacer spacer
Cauta cod postal
spacer
  Oras :   Strada :
 
spacer
spacer
spacer
spacer

spacer

spacer
spacer spacer
Alege

spacer spacer
Parteneri

Parteneri

spacer

Informatii utile Bucuresti

Localitati Bucuresti

Stiri


    Agentii Eurolines judetul Bucuresti, localitate Bucuresti
Bucuresti, Str. Buzesti 44
Tel: 021-316.36.61, 021-316.36.62
Fax: 021-316.54.82
RDS Tel: 031-401.66.73
E-mail: buzesti@eurolines.ro
Mesagerie: 021-316.54.81
mesagerie@eurolines.ro
Program: NON STOP

Bucuresti, Bd. N. Balcescu 21
Tel: 021-315.01.31
Fax: 021-312.10.41
balcescu@eurolines.ro
Program: L-V:9.00-20.00; S:10.00-14.00

Bucuresti, Sos. Bucuresti-Ploiesti 44A Centrul Comercial Feeria (culoar case Carrefour, parter)
Tel: 031 438 6981
feeria@eurolines.ro
Program: L-D:10.00-22.00

Bucuresti, Str. Ankara 6
Tel: 021-230.54.89
Tel/Fax: 021-230.03.70
RDS Tel: 031-405.51.88
touring.ankara@eurolines.ro
Program: L-V:9.00-18.00; S:10.00-14.0

Bucuresti, Str. George Enescu 36-40 (P-ta Lahovari)
Tel: 021-315.71.77
Tel/Fax: 021-315.68.64
RDS Tel: 031-402.22.28
enescu@eurolines.ro
Program: L-V:9.00-18.30; S:10.00-14.00

Bucuresti, Calea Vitan, nr. 55-59, sector 3 (in cadrul Complexului Comercial Mall Vitan, et. 1)
Tel fix: 031425.94.87
bucurestimall@eurolines.ro
Program: L-D:10.00-22.00

Bucuresti, Sos. Mihai Bravu 107-119 (P-ta Iancului)
Tel: 021-250.61.33, 021-250.61.97
Tel/ Fax: 021-250.55.29
RDS Tel: 031-405.51.89
iancului@eurolines.ro
Program: L-V:9.00-20.00; S:10.00-14.00
Website: www.eurolines.ro




Site realizat, hostat si optimizat de Automatizari Pitesti       Contact